Vítejte na internetových stránkách firmy
MIROSLAV LOUČKA
z Břeclavi.


Miroslav Loučka začal podnikat společně se svými třemi bratry v roce 1990, za sídlo jim tehdy sloužily bývalé garáže autobusů TJ Lokomotiva Břeclav v ulici Za Bankou v Břeclavi.

Firma hned od počátku investovala (a stále investuje) část svých výdělků do zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců a do rozšiřování materiálového vybavení, takže byla brzy schopná nabídnout svým zákazníkům kompletní dodávku instalací pro jejich dům, zrekonstruovala několik kotelen, dodávala technologické rozvody několika čerpacím stanicím PHM v okolí Břeclavi nebo břeclavské tiskárně Moravia Press.

V roce 1995 se firma významnou měrou podílela na plynofikacích břeclavských městských částí Ladná a Charvatská Nová Ves, později plynofikovala také obec Pouzdřany. Od té doby spolupracuje s JMP a.s. na výstavbě plynovodů nejen v okrese Břeclav, ale také v okolí Brna nebo v Bystřici nad Pernštejnem.

V stejném roce byla také zahájena stavba nové provozovny na ulici Lednická v Charvatské Nové Vsi, která byla dokončena o rok později a ve které sídlíme dodnes. Garáže v ulici Za bankou dnes slouží jako dílny a sklad materiálu.

V následující době buduje firma IS v průmyslové zóně města Valtic a získaných zkušeností využívá při projektování a realizacích dalších větších stavebních celků.

V roce 2004 se stáváme partnerskou firmou JMP a.s., budujeme na Břeclavsku plynovodní přípojky a můžeme svým zákazníkům nabídnout komplexní dodávku plynofikace jejich domu, od projektu přes montáž plynoměru až po kolaudaci.

V současné době zaměstnává Miroslav Loučka 10 zaměstanců.

Září 2007